Domowy Hotel dla Psów

 

Wszyscy wiemy co przeżywamy kiedy musimy wyjechać a nie możemy zabrać psa ze sobą.

W moim hotelu każdy podopieczny ma zapewnione tyle czasu ile potrzebuje.

Ponieważ mam 2 swoje psy to przyjmuję dodatkowo maksymalnie 2.

Zwierzaki są z nami cały czas. Nie mam klatek, kojcy, nie zamykam w pokojach. Psy funkcjonują z naszą rodziną na co dzień. Raczej też nie zostają same – w domu jestem zawsze ja lub mąż. Dzięki tak małej liczbie zwierzaków (w tym samym czasie) jestem w stanie obserwować ich samopoczucie i wyłapać czy czują się razem bezpiecznie czy należałoby zapewnić im większy komfort.

Mieszkam w piętrowym domku. Wychodzimy na spacery 3x dziennie (jeśli jest potrzeba to częściej). W ogródku nigdy psy nie przebywają same – bawimy się tam razem.

Każdą opiekę traktuję indywidualnie i robię wszystko aby psy czuły się u nas jak najlepiej, dlatego mile widziane są wszelkie informacje (pozytywne ale też negatywne o zwierzaku) oraz sugestie z Państwa strony dotyczące opieki nad nim/i. To często bardzo cenne wskazówki podczas opieki 😊.

Nagrywam filmy i robię zdjęcia, które raz dziennie przesyłam na Messenger’a, WhatsApp’a lub wskazanego maila.

Spotkanie zapoznawcze jest oczywiście bezpłatne 😊 .

Czynności opisane powyżej to tzw. podstawa. Wysyłając zapytanie o opiekę proszę określić jakie dodatkowe czynności będą wchodziły w zakres opieki (np. podanie leków wg zaleceń, ćwiczenie konkretnych zachowań/komend).

* ceny ustalane indywidualnie